Rezna ploča za inox Villager CWI23020 230 x2.0 mm
Villager
Šifra artikla: 086913
Barkod: 8605032612584
Model uređaja: VCWI-230-20
0,00 RSD
60,00 RSD
60,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Proveri dostupnost
  • NSZ
Količina: 1 KOM
2
Sačuvajte u listi želja
Kliknite na ikonicu kako biste proizvod pogledali iz svih uglova
Pomoć
Karakteristika Vrednost
Kategorija Potrošni materijal za ugaone brusilice
Težina pakovanja 0.95 kg
Brend Villager
- Spoljni prečnik: 230 mm
- Unutrašnji prečnik: 22.23 mm
- Debljina: 2.0 mm